Apie mus

Dekoratyvinis Graikiškas akmuo

Daugiau nei 30 metų patirtis

akmens apdirbimo srityje, leidžia pagaminti pagaminti greitai, kokybiškai ir tiksliai! Sukaupta didelė patirtis ir idėjos, kurias galime Jums pasiūlyti ir įgyvendinti.

Siūlome platų, nuolat atnaujinamą, natūralaus akmens – marmuro, granito, bazalto, smiltainio, travertino ir onikso, pasirinkimą. Iš natūralaus akmens gaminame židinių apdailas, laiptų pakopas, palanges, akmens stalviršius, paminklus, fasadus, sienų ir grindų apdailą. Gaminame ir montuojame stalviršius iš kvarco. Prekiaujame natūralaus akmens plokštėmis, plytelėmis, trinkelėmis, akmens skaldele ir dekoratyviniais akmenimis. Atliekame akmens matavimo ir montavimo darbus. Jūsų patogumui, dirbame visoje Lietuvoje.

  UAB „Stonų granitas“

 akmens apdirbimo įmonė

prekiaujanti natūralaus akmens: granito, marmuro, onikso, travertino, bazalto ir smiltainio plokštėmis bei plytelėmis, gaminanti įvairius gaminius iš akmens. Trumpai apie mus ir mūsų įmonės veiklą.
         Įmonė buvo įkurta 1990 m. ir buvo viena iš pirmųjų Lietuvos įmonių pradėjusių veiklą akmens apdirbimo srityje. Per 30 įmonės gyvavimo metų stipriai užaugome ir patobulėjome. Įsigijome modernias akmens apdirbimo stakles, kurių dėka akmens apdirbimas tampa greitesnis, tikslesnis ir kokybiškesnis. UAB Stonų granitas įmonės vizija yra gaminti kokybišką produkciją, diegti naujas technologijas, pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį. Nuolat lankome tarptautines parodas, kad galėtume tobulėti ir tobulinti savo įgūdžius bei galėtumėme Jums pasiūlyti naujų idėjų. Įmonė – šeimos verslas, todėl mums svarbus santykis ir ryšys su klientu. Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų pagamintais gaminiais ir jų kokybe. Esame lankstūs klientų atžvilgiu.
       Natūralus akmuo – ilgaamžė, kokybiška žaliava vidaus ir lauko apdailai. Stonų granitas siūlo platų, nuolat atnaujinamą, marmuro, granito, bazalto,  smiltainio, travertino ir onikso pasirinkimą. Savo sandėliuose turime didesnį nei 100 atspalvių natūralaus akmens pasirinkimą. Dirbame tiesiogiai su tiekėjais. Ilgametė darbo patirtis akmens srityje leido sudaryti ilgalaikę partnerystę su patikimais akmens tiekėjais iš viso pasaulio.
    Iš natūralaus akmens gaminame židinio apdailas, laiptų pakopas, vonios ir virtuvinius stalviršius, palanges, sienų ir grindų apdailas, paminklus, fasadus bei kitus gaminius iš akmens. Prekiaujame akmens plokštėmis, plytelėmis, trinkelėmis, akmens skalda. Taip pat, atliekame akmens matavimo ir montavimo darbus. Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje.
       Ačiū Jums, kad renkatės mūsų įmonę ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo!
Trinkelės