Akmens plytelės

Akmens plytelės

Mūsų sandėlyje vyksta natūralaus akmens plytelių IŠPARDAVIMAS! Marmuro, granito, travertino ir smiltainio plytelių kainos vos nuo 17 Eur/m2.

Prekiaujame natūralaus akmens plytelėmis. Siūlome platų granito, marmuro, travertino, smiltainio, bazalto bei kvarcito plytelių pasirinkimą. Granito ir bazalto plytelės puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šias plyteles galite naudoti lauko laiptams, takams, kapų dengimui, terasoms. Taip pat granitas tinka vidaus sienų ir grindų apdailai bei ofisams ir komercinėms patalpoms. Deginto akmens plytelės puikiai tinka naudoti lauko laiptams ir terasoms, dėl savo neslidaus paviršiaus.  Pasirinkus granito akmenį ir neslidų degintą jo paviršiaus apdirbimą, turėsite saugius, praktiškus ir prabangiai atrodančius lauko laiptus.

Marmuro, travertino ir smiltainio akmens plytelių panaudojimas panašus kaip granito plytelių, tik šiuos akmenis galima naudoti tik vidaus apdailai. Marmurinių plytelių nepatartina naudoti lauke. Marmuras ir marmurinės plytelės pagrindinė žaliava vonios kambario apdailai. Renkantis plytelės voniai, dauguma klientų renkasi būtent šio akmens apdailą.

Prekyboje taip pat turime dekoratyvinio akmens plytelių. Įvairių spalvų granitiniai dekoratyviai koriukai – ieškantiems išskirtinio akmens dekoro sprendimų. Jie taip pat tinka ir fasadų bei grindų apdailai. Natūralaus skalūno akmens mozaika, klijuota ant tinklo, tiks naudoti vonioje, dušo patalpoje ar pirtyje. Visus šiuos akmens gaminius rasite mūsų sandėliuose.

Visų rūšių plytelės tinka vidaus apdailai, o granito plyteles galima naudoti ir lauke. Natūralaus akmens plytelės puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės, ilgaamžiškumo ir lengvos priežiūros. Akmens apdailos plyteles renkasi tiek klasikinio stiliaus gerbėjai, tiek modernaus ir šiuolaikiško interjero mylėtojai.

Plytelių priežiūra priklauso nuo akmens rūšies ir atitinka akmens plokščių priežiūrą. Paviršius gali būti poliruotas, degintas arba antikinis (sendintas).

Natūralaus akmens plytelės gali būti įvairaus storio:

– 1, 2 ar 3 cm, bei įvairių matmenų:

30 x 25 cm

30 x 30 cm

30 x 60 cm

40 x 40 cm

40 x 60 cm

60 x 60 cm

60 x 90 cm ir kiti.

Jeigu nerandate Jums tinkamo plytelių matmens ar spalvos, mūsų įmonė pjausto plyteles iš natūralaus akmens plokščių. Plytelių pjaustymo iš plokščių privalumas, jog galima pasirinkti Jums tinkamiausią plytelių matmenį ir akmens spalvą. Taip pat, galima derinti raštus ir sukurti įvairius raštų derinius sienų ar grindų apdailoje.

Mūsų meistrai atlieka plytelių montavimo darbus bei Jūsų patogumui, galime pristatyti akmens plyteles visoje Lietuvoje.

Juodo granito plytelės grindų dekoracijoms ir mozaikoms

Skaldytas dolomitas

Bazalto plytelės degintu paviršiumi 60x40x2cm

Natūralaus akmens mozaika bangos formos

Natūralaus akmens mozaika stačiakampio formos

Sparcle White granito plytelės 60x40x2 cm, poliruotos

Estremoz creme marmuro plytelės

Moca creme marmuro plytelės

Daino Imperiale Venato marmuro plytelės

Bianca carara marmuro plytelės

Daino Imperiale Nuvolato Antica marmuro plytelės

Travertino Clasic plytelės

Travertino Clasic 60x40x2cm plytelės

Teak smiltainio plytelės

Bazalto plytelės, degintu paviršiumu

Padang Dark granito plytelės

Rosa Miele granito plytelės

Colombo granito plytelės

G 603 granito plytelės

Padang dark deginto granito plytelės

Granitiniai koriukai fasadams ir dekorui. Spalvos: geltona, raudona, pilka

Natūralaus skalūno mozaika ant tinkliuko