Skalda, Gludinti akmenukai

Skalda, gludinti akmenukai

 

Prekiaujame įvairios frakcijos, skirtingų atspalvių dekoratyvine akmens skaldele. Akmens skaldos panaudojimas labai platus. Ji gali būti naudojama takų ir kelių užpylimui, aplinkos ir kapų tvarkymui. Taip pat, skalda plačiai naudojama sode, alpinariumams, gėlynams puošti bei medžių ir krūmų sodinimo vietos uždengimui. Tokia danga praleidžia orą ir vandenį į žemesnį dirvos sluoksnį, o tai naudinga dirvožemiui ir augalams. Ją galima naudoti kaip mulčą ir tiesiai į jį sodinti augalus.

Akmens skalda –  populiari danga kapavietės uždengimui. Tai ekonomiškas ir Lietuvių mėgstamas kapų tvarkymo sprendimas. Dengiant kapavietę skaldele svarbu teisingai paruošti pagrindą skaldos dengimui ir pasirinkti tinkamą granito ar marmuro skaldą.

Galime pasiūlyti akmens skaldelę pigiausiomis kainomis visoje Vakarų Lietuvoje. Kaina tik 7 – 10 Eur už pasirinktos skaldos 50 kg maišą. Visa skalda supakuota patogiuose 50 kg svorio maišuose. Perkant didesnius kiekius tonomis, taikomis specialios, dar mažesnės kainos. Sezono metu, pas mus visada rasite populiariausių granito ir marmuro akmens, įvairios frakcijos skaldelių atspalvių: pilka Aguona, balta, kreminė, ruda ir raudona skalda. Vidutiniškai apskaičiuota, kad norint padengti apie 3 cm storio 1 kvadratinio metro plotą, reikalinga apie 60 – 65 kilogramų akmens skaldos kiekio. Galime pristatyti akmens skaldą į Jūsų norimą vietą visoje Lietuvoje.

Gludinti akmenukai – dekoratyvinis akmuo, puikiai tinkantis ir naudojamas aplinkos tvarkymui. Jį panaudosite sode, kieme, alpinariumams, augalų dekoravimui.

Smulkūs 5 – 10 cm diametro skaldyti žali graikiško akmens akmenukai naudojami akvariumams. Šie akmenys neišskiria jokių kenksmingų medžiagų į vandenį, todėl juos naudoti saugu.

Skalda Aguonėlė (16-22 mm)

Vanga granito skalda 8-10 mm

Skalda Aguonėlė (8-16 mm)

Balto marmuro skalda 4-8 mm

Dekoratyvinė skalda: balta, kreminė, ruda

Smulkūs skaldyti žali graikiški akmenys akvariumams

Medžio skalda

Dideli balti akmenys

Juoda blizgi kvarcito skalda 1-3 mm

Juodo granito skalda 8-20 mm