Oniksas

Oniksas – vienas prabangiausių natūralaus akmens rūšių. Pagrindinė onikso akmens savybė – peršviečiamumas ir skaidrumas. Šios savybės leidžia oniksą panaudoti unikaliems ir išskirtiniams interjero sprendimams. Iš onikso gaminami įvairus akmens dirbiniai, suvenyrai, vazos, šviestuvai, dekoro elementai. Onikso akmens gaminiai vertinami dėl teigiamų onikso akmens savybių, kurios pasižymi ne tik teigiama energija bet ir gydomuoju poveikiu. Prekiaujame onikso plokštėmis, onikso suvenyrais, onikso vazomis bei gaminame įvairius onikso gaminius.

ONIKSAS – vienas prabangiausių natūralaus akmens rūšių, naudojamų vidaus interjeruose. Pagrindinė onikso savybė – jo skaidrumas, tai yra akmuo yra peršviečiamas. Parinkus tinkamą apšvietimą suteiksite jaukumo ir unikalumo savo interjerui. Natūralioje aplinkoje onikso randama įvairių spalvų.

Oniksas minkšta medžiaga, todėl ją būtina saugoti nuo mechaninių įbrėžimų, taip pat įvairių rūgščių ir šarmų.  Oniksas nėra atsparus šalčiui, todėl negali būti naudojamas lauke – tinka tik vidinei apdailai.

Iš onikso gaminamos vazos, papuošalai, suvenyrai ir kitos interjero detalės, puikiai tinkamas klasikinio stiliaus interjere, tačiau suteiks prabangos kiekvieniems namams.

Labiausiai onikso akmuo tinka gaminiams, kuriuose galima įmontuoti apšvietimą, taip atskleidžiant pagrindinę onikso savybę – jo peršviečiamumą ir skaidrumą. Tai gali būti židinio sienutės, staliukai, stalviršiai ir kiti interjero elementai.

Onikso akmens plokščių rasite pas mus sandėlyje.  Turime įvairių atspalvių šio akmens rūšių. Taip pat, pas mus rasite pirkti onikso akmens siuvenyrų, vazų ir kitų dekorų.

Oniksas prabangus akmuo, jo kainos prasideda nuo 290 Eur/m2.