Silestone® dirbtinis kvarco akmuo tai aukščiausios kokybės mineralų, kvarco ir perdirbtų medžiagų paviršius, pagamintas naudojant išskirtinę ir novatorišką HybriQ® technologiją. Šis kvarcas yra vienas pažangiausių ir tvariausių rinkoje. Silestone gaminių su technologija HybriQ® sudėtyje yra daugiau nei 20 %  perdirbtų medžiagų, tokių kaip stiklas.

Šis kvarcas yra vienas pažangiausių ir tvariausių rinkoje. Silestone gaminių su technologija HybriQ® sudėtyje yra daugiau nei 20 %  perdirbtų medžiagų, tokių kaip stiklas.

Silestone turi labai platų spalvų asortimentą. Silestone kvarcai gali būti 3 skirtingų paviršiaus tekstūrų: „Polished” – poliruotas, blizgus, „Suede” – matinis paviršius, švelnus ir malonus liesti  ir „Volcano” – reljefinis, švelniai gruoblėtas paviršius. Šis gamintojas taip pat siūlo skirtingo formato grindų plyteles bei tokio pat atspalvio kaip stalviršis įmontuojamas į stalviršį plautuves.

Plokščių matmenys labai patogūs: standartinis 306×144 ir jumbo 325×159 cm. Galimi storiai: 12 mm, 20 mm ir 30 mm. Kvarcų pristatymo laikas: 2 – 8 savaitės.