Paslaugos

  • Akmens apdirbimas;

Esame gamybos įmonė, apdirbanti akmenį jau daugiau nei 27 metus. Akmens apdirbimas tampa greitas ir kokybiškas pasitelkiant naujausias akmens apdirbimo technologijas. Modernios akmens apdirbimo CNC staklės leidžia pritaikyti naujas technologijas, greitai ir kokybiškai pagaminti įvairius akmens gaminius. Gaminame stalviršius, židinių apdailas, palanges, laiptų pakopas, uždangas, paminklus, sienų ir grindų apdailą ir kitus gaminius iš akmens. Mūsų sandėliai įsikūrę Klaipėdoje ir Raseiniuose, todėl patogu dirbti visoje Lietuvoje.

  • Prekyba;

Didmeninė ir mažmeninė prekyba natūralaus akmens plokštėmis, plytelėmis, trinkelėmis, skalda ir kitais akmens gaminiais. Taikome nuolaidas didmenininkams. Tiesiogiai dirbame su tiekėjais iš viso pasaulio. Per  27 darbo metus atsirinkome patikimus partnerius, todėl galime pasiūlyti Jums kokybišką akmens žaliavą geromis kainomis.

  • Matavimo darbai;

Gaminių tikslumas priklauso nuo teisingų brėžinių pateikimo. Akmens apdirbimo technologijoje svarbus kiekvienas milimetras. Mūsų įmonė gamina gaminius pagal individualius brėžinius, kuriuos galite pateikti patys, arba tai gali padaryti mūsų meistrai.

  • Montavimo paslaugos;

Atliekame visus akmens gaminių montavimo darbus. Montuojame stalviršius, laiptus, židinio apdailas, palanges ir kitus akmens apdailos darbus. Klijuojame plyteles. Dirbame tik su kokybiškais, patikrintais ir sertifikuotais montavimo klijais ir kitomis montavimo žaliavomis. Suteikiame garantiją montavimo darbams. Montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje.

  • Transportavimo paslaugos;

Akmuo – žaliava, kurią reikia atsargiai transportuoti. Didelių matmenų gaminiai turi būti vežami specialiu transportu, specialiai pritaikytu vežti trapius ir sunkius gaminius. Todėl esant poreikiui saugiai pristatome akmens gaminius į Jūsų nurodytą vietą visoje Lietuvoje.

  • Projektavimas;

Kiekvienas projektas individualus. Kiekvieną užsakymą projektuojame ir pritaikome pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus.

  • Konsultavimas;

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su natūralaus akmens naudojimu ir priežiūra. Patariame išsirenkant akmens rūšį bei spalvą. Užsukę pas Mus visada gausite nemokamą konsultaciją Jums rūpimais klausimais.

Akmens apdirbimo variantai