Travertinas

Travertino akmuo turi išskirtinę, dažniausiai tik šiam akmeniui būdingą savybę – korėtumą. Korėtumas suteikia akmeniui ir jo gaminiams natūralumo. Travertino plokštės ir plytelės plačiai naudojamos sienų ir grindų apdailai, fasadams, židinio apdailoms gaminti. Prekyboje turime travertino plokščių ir plytelių bei gaminame gaminius iš travertino akmens.

Travertino išskirtinumas – akyta struktūra, kuri nėra būdinga kitiems akmenims, naudojamiems interjere ar lauko apdailoje. Dėl savo porėtos struktūros, travertinas plačiai naudojamas sienų ir grindų fasadams, židinių apdailoms, bei kitiems interjero dekoravimo elementams gaminti.

Travertino paviršius gali būti poliruotas, pjautinis, su užpildytomis ir neužpildytomis poromis. Užpildytų porų travertino akmuo tinka grindims, vonios stalviršiams ir sienoms. Neužpildytas dėl praktiškumo dažniau naudojamas sienų apdailai, bei židinio apdailoms. Natūraliai pjautinį, korėtą travertino paviršių dažniausiai mėgsta žmonės, kurie ieško kuo natūraliau atrodančių interjero sprendimų.

Travertinas – natūralaus akmens rūšis, pasižyminti ne tik korėtumu bet ir spalvų ir raštų įvairove. Travertino spalvos gali būti ne tik populiariausia gelsva, bet ir marga, raudona, pilka ir t.t. Todėl travertinas interejere labai populiari, plačiai naudojama ir mėgstama žaliava. Travertino akmens plokščių kainos prasideda nuo 70 Eur/m2.  Travertino plytelės kainuoja nuo 20 Eur/m2. Jos plačiai naudojamos sienų ir grindų apdailai. Mūsų sandėliuose rasite įvairių atspalvių  travertino akmens plokščių ir plytelių, bei travertino mozaikų.