Interjerai

Natūralaus akmens apdaila – plačiai naudojama interjeruose, eksterjeruose ir aplinkos tvarkymui.  Akmuo puikiai tinka židinio apdailoms, virtuvės ir vonios stalviršių gamybai, laiptų pakopoms, palangėms, sienų ir grindų apdailoms, antkapiams ir kitiems gaminiams iš akmens gaminti. Natūralaus akmens plokštės – tai ilgaamžė,  laiko patikrinta žaliava, kuri vertinama ir mėgstama klientų.

Natūralus akmuo kasamas karjeruose. Specialia technika atskeliamas akmens luitas ir pjaustomos reikiamo storio akmens plokštės. Įprastai granito paviršius poliruojamas mechaniniu būdu. Kad granitas taptų blizgus ir įgautų atspalvį, jis turi būti blizginamas naudojant 5-7 poliravimo padėtis – taip apdirbtas akmens paviršius tampa blizgus, išlyginami pjovimo nelygumai, o blizgumas tampa daug atsparesnis aplinkos poveikiui. Granitas – pagrindinė žaliava akmens stalviršių gamybai.

Marmuro, travertinoonikso ir kvarcito apdirbimo technologija yra šiek tiek kitokia. Šie akmenys trapesnė, reikalaujantys daugiau priežiūros. Akmens apdirbimas susideda iš 4 mechaninio poliravimo padėčių ir rizinatūros. Ši technologija ypatinga tuo, kad marmuras veikiant aukštai temperatūrai užpilamas skysčiu – rizina, kuri yra įdeginama į akmens paviršių. Tokio apdirbimo būdu, uždaromos akmens poros, marmuras įgauna didesnį blizgesį ir paslepiama dalis mikro įtrukimų (tai nėra lakas, ant paviršiaus naudojamos medžiagos sluoksnio nelieka).

Technologija yra naudojama visoje akmens apdirbimo pramonėje. Rizinatūra yra visiškai saugi naudoti ir nekenksminga žmogaus sveikatai. Šie akmenys naudojami tik vidaus apdailai. Pagrindiniai gaminiai gaminami iš marmuro, travertino ir onikso yra vonios stalviršiai, palangės, židinio apdailos, laiptai, sienų ir grindų apdaila ir kito interjero dekoro elementai.