Daugiau nei 30 metų patirtis

Akmens apdirbimo srityje, leidžia pagaminti akmens gaminius greitai, kokybiškai ir tiksliai! Sukaupta didelė patirtis ir idėjos, kurias galime Jums pasiūlyti ir įgyvendinti.

Siūlome platų, nuolat atnaujinamą, natūralaus akmens – marmuro, granito, bazalto, smiltainio, travertino ir onikso, pasirinkimą. Iš natūralaus akmens gaminame židinių apdailas, laiptų pakopas, palanges, akmens stalviršius, paminklus, fasadus, sienų ir grindų apdailą. Gaminame ir montuojame stalviršius iš kvarco. Prekiaujame natūralaus akmens plokštėmis, plytelėmis, trinkelėmis, akmens skaldele ir dekoratyviniais akmenimis. Atliekame akmens matavimo ir montavimo darbus. Jūsų patogumui, dirbame visoje Lietuvoje.

Technistone Poetic Black kvarcas
Bianco Statuario marmuro židinio apdaila

UAB "Stonų Granitas"

Akmens apdirbimo įmonė

Prekiaujanti natūralaus akmens: granito, marmuro, onikso, travertino, bazalto ir smiltainio plokštėmis bei plytelėmis, gaminanti įvairius gaminius iš akmens. Trumpai apie mus ir mūsų įmonės veiklą.

Įmonė buvo įkurta 1990 m. ir buvo viena iš pirmųjų Lietuvos įmonių pradėjusių veiklą akmens apdirbimo srityje. Per 30 įmonės gyvavimo metų stipriai užaugome ir patobulėjome. Įsigijome modernias akmens apdirbimo stakles, kurių dėka akmens apdirbimas tampa greitesnis, tikslesnis ir kokybiškesnis. UAB Stonų granitas įmonės vizija yra gaminti kokybišką produkciją, diegti naujas technologijas, pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį. Nuolat lankome tarptautines parodas, kad galėtume tobulėti ir tobulinti savo įgūdžius bei galėtumėme Jums pasiūlyti naujų idėjų. Įmonė – šeimos verslas, todėl mums svarbus santykis ir ryšys su klientu. Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų pagamintais gaminiais ir jų kokybe. Esame lankstūs klientų atžvilgiu.

Mūsų atstovybes rasite net dviejuose Lietuvos miestuose: Raseiniai ir Klaipėda. Tai labai patogu užsakant gaminius iš bet kurio Lietuvos kampelio!

Esame įsikūrę pačiame Lietuvos centre – Raseiniuose. Čia turime itin didelę natūralaus akmens ir kvarco plokščių ekspoziciją. Būtent Raseiniuose vykdome gamybą – apdirbame akmenį ir gaminame gaminius iš akmens. Vos 5 km nusukimas nuo automagistralės Vilnius – Klaipėda ir atvyksite pas mus! Čia priimami užsakymai ir galite atsiimti užsakytus akmens gaminius. 
Klaipėda – akmens plokščių sandėlys ir gaminių atsiėmimo vieta. Galite apžiūrėti akmens plokštes, užsakyti ir atsiimti gaminius. Esame įsikūrę prie pat Klaipėda – Palanga kelio, vos 1 min kelio nuo Palangos plento. 
 

Iš natūralaus akmens gaminame židinio apdailas, laiptų pakopas, vonios ir virtuvinius stalviršius, palanges, sienų ir grindų apdailas, paminklus, fasadus bei kitus gaminius iš akmens. Prekiaujame akmens plokštėmis, plytelėmis, trinkelėmis, akmens skalda. Taip pat, atliekame akmens matavimo ir montavimo darbus. Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje.
Ačiū Jums, kad renkatės mūsų įmonę ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo!

Play Video