Granitas

Granitas – natūralus akmuo, susidarantis veikiant dideliam slėgiui ir temperatūrai. Granitas susideda iš įvairių mineralų ir priklauso magminių intrūzinių uolienų grupei.

Granitas viena plačiausiai naudojamų akmens rūšių. Granitas vienas populiariausių pasirinkimų akmens stalviršiams gaminti. Granito stralviršiai atsparūs įbrėžimams, nebijo karščio, lengvai valosi ir prižiūrimi. Stalviršis iš granito taip pat atsparus rūgštims, kavai, vynui, sultims ir kitiems virtuvėje naudojamiems produktams.

Šio akmens privalumas, kad granitas nebijo lauko sąlygų, jo neveikia jokie aplinkos veiksniai, todėl tinka naudoti tiek lauke, tiek viduje. Dėl savo tvirtumo ir atsparumo, granito žaliava plačiai naudojama statybos pramonėje. Granitas taip pat naudojamas akmens trinkelėms ir dekoratyvinei skaldai gaminti. Granito plokštės ir plytelės naudojamos apdailoms ir įvairiems granito gaminiams gaminti. Virtuvės stalviršiai, lauko laiptai, antkapiai ir kiti gaminiai gaminami iš granito žaliavos.

Granito panaudojimas labai platus. Dažniausiai granitas naudojamas virtuvės ir vonios stalviršiams, grindų ir sienų apdailai, laiptų pakopoms, palangėms, fasadams, kapų plokštėms, paminklams. Mūsų įmonė gamina visus šiuos granito gaminius pagal individualius projektus. Atliekame granito gaminių matavimo ir montavimo darbus.

Dirbame ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda bet ir visuose kituose Lietuvos regionuose. UAB Stonų granitas įmonė įsikūrusi Lietuvos centre Raseiniuose ir pajūryje – Klaipėdoje, todėl patogu pasiekti visus Lietuvos miestus. Turime transporto priemones, kuriomis galime pristatyti akmens gaminius į Jums patogią vietą visoje Lietuvoje.

Granitinis stalviršis tampa viena populiariausių ir plačiausiai naudojamų žaliavų virtuvės stalviršiams. Granitas tvirta ir atspari žaliava virtuvės stalviršiams gaminti. Akmens stalviršis nereikalauja sudėtingos priežiūros, yra patogus ir praktiškas virtuvės sprendimas. Granito stalviršių kainos prasideda nuo 230 Eur už beginį metrą.

Taip pat, prekiaujama granito trinkelėmis, granito plokštėmis, granito plytelėmis, granito skalda ir kitais gaminiais iš granito, kurie vis plačiau naudojami Lietuvoje, dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo. Populiariausios ir plačiausiai naudojamos akmens trinkelės – granito trinkelės. Jos tvirtos, atsparios temperatūros pokyčiams, nereikalaujančios priežiūros ir lengvai montuojamos.

Granito akmens paviršius gali būti poliruotas, degintas, antikinis (sendintas). Spalvinė gama šio akmens yra labai įvairi. Mūsų sandėlyje rasite ne tik standartinio juodo ar balto granito. Galime jums pasiūlyti įvairių granito atspalvių, todėl išsirinks net išrankiausias klientas.

Granito kaina priklauso nuo žaliavos kilmės šalies, akmens storio ir kitų veiksnių. Granito plokščių kainos prasideda nuo 76 Eur/m2. Tuo tarpu, plytelių kainos tik nuo 17 Eur/m2. Taip pat, geromis kainomis prekiaujame granito skalda. Tik pas mus granito skalda nuo 10 Eur/50 kg maišą.

Prekyboje turime bazalto, kurio savybės artimos granitui, plokščių ir plytelių.