Granitas

Granitas – natūralus akmuo, susidarantis veikiant dideliam slėgiui ir temperatūrai. Granitas susideda iš įvairių mineralų ir priklauso magminių intrūzinių uolienų grupei.

Granitas pasižymi tvirtu paviršiumi, yra atsparus gamtos veiksniams, tinka tiek vidinei, tiek ir išorinei apdailai. Granitas atsparus trinčiai, nebijo purvo. Granitiniai gaminiai nebijo rūgščių ir yra atsparesni subraižymui. Granito gaminius reikia valyti su natūraliam akmeniui skirta priemone.

Granito impregnavimas padeda padidinti viršutinio paviršiaus sluoksnio tankumą ir sumažina (iki 10 kartų) paviršiaus absorbciją, todėl rekomenduojama beveik visus granitinius paviršius impregnuoti. Negalima pjaustyti ir braižyti granito paviršių, nes taip pažeisite granito poliravimą ir sumažės jo atsparumas.

Granito panaudojimas labai platus. Dažniausiai granitas naudojamas virtuvės ir vonios stalviršiams, grindų ir sienų apdailai, laiptų pakopoms, palangėms, fasadams, kapų plokštėms, paminklams. Mūsų įmonė gamina visus šiuos granito gaminius pagal individualius projektus. Atliekame granito gaminių matavimo ir montavimo darbus. Dirbame ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda bet ir visuose kituose Lietuvos regionuose. UAB Stonų granitas įmonė įsikūrusi Lietuvos centre Raseiniuose ir pajūryje – Klaipėdoje, todėl patogu pasiekti visus Lietuvos miestus. Turime transporto priemones, kuriomis galime pristatyti akmens gaminius į Jums patogią vietą visoje Lietuvoje.

Granitinis stalviršis tampa viena populiariausių ir plačiausiai naudojamų žaliavų virtuvės stalviršiams. Granitas tvirta ir atspari žaliava virtuvės stalviršiams gaminti. Akmens stalviršis nereikalauja sudėtingos priežiūros, yra patogus ir praktiškas virtuvės sprendimas. Granito stalviršių kainos prasideda nuo 130 Eur už beginį metrą.

Taip pat, prekiaujama granito trinkelėmis, granito plokštėmis, granito plytelėmis, granito skalda ir kitais gaminiais iš granito, kurie vis plačiau naudojami Lietuvoje, dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo. Populiariausios ir plačiausiai naudojamos akmens trinkelės – granito trinkelės. Jos tvirtos, atsparios temperatūros pokyčiams, nereikalaujančios priežiūros ir lengvai montuojamos.

Granito akmens paviršius gali būti poliruotas, degintas, antikinis (sendintas). Spalvinė gama šio akmens yra labai įvairi. Mūsų sandėlyje rasite ne tik standartinio juodo ar balto granito. Galime jums pasiūlyti įvairių granito atspalvių, todėl išsirinks net išrankiausias klientas.

Granito kaina priklauso nuo žaliavos kilmės šalies, akmens storio ir kitų veiksnių. Granito plokščių kainos prasideda nuo 76 Eur/m2. Tuo tarpu, plytelių kainos tik nuo 17 Eur/m2. Taip pat, geromis kainomis prekiaujame granito skalda. Tik pas mus granito skalda nuo 10 Eur/50 kg maišą.

Visą mūsų turimų granito atspalvių paletę, galite peržiūrėti galerijoje:

Naujas! Aurora granitas

Blue Seledin Dunes granitas

Tropical Storm natūralus kvarcitas

Ivory Spice granitas

Ivory Fantazy granitas

Black Beauty granitas

Paradiso granitas

Orion granitas

Astoria Cream granitas

Magma Gold granitas 310x195x2 cm

Steel Grey granitas

Via Latte granitas

Sparcle White granitas

Steel Grey granitas

Magma Gold granitas 318x189x3 cm

Verde Fantastico kvarcitas

Kuru Grey granitas

China Juparana granitas

Himalaya Blue granitas

Kosmus Silver (metallicus) granitas

Indian Blue granitas

Caffe Imperiale granitas

Viscont White 3 cm granitas

Bordeaux granitas

Viscont White granitas

Cosmic Black granitas

Silver Waves granitas

Imperial Gold granitas

COLONIAL white granitas

Natūralus žalias kvarcas

Tan brown granitas

TAN BROWN DEG. granitas

Black Galaxy granitas

Sparcle White granitas

Red Multi granitas

RAW silk granitas

Blue Pearl granitas

Premium black granitas

Padang dark granitas

Padang dark deg. granitas

Orion granitas

Bazalto akmuo degintu paviršiumi

New Kashmir White granitas

Tian shan red granitas

New Imperial Red granitas

Miracle White granitas

Maple red granitas

Maple Red deg. granitas

Madura Gold Dark 3cm granitas

Madura Gold 2cm granitas

Labradorit granitas

Juparana egzotika granitas

Ivory brown 2 cm granitas

Ivory Brown 3cm granitas

Green sparkle granitas

G682 DEG granitas

G623 deg granitas

G603 granitas

G037 granitas

G 682 granitas

Brown special granitas

Bach Paradiso granitas

Aurora granitas

ASTORIA granitas

Alexia gold granitas

Coffee Brown granitas

Nero Zimbabve granitas