Eksterjerai

Natūralaus akmens apdaila – plačiai naudojama interjeruose, eksterjeruose ir aplinkos tvarkymui.  Akmuo puikiai tinka židinio apdailoms, virtuvės ir vonios stalviršių gamybai, laiptų pakopoms, palangėms, sienų ir grindų apdailoms, antkapiams ir kitiems gaminiams iš akmens gaminti. Natūralaus akmens plokštės – tai ilgaamžė,  laiko patikrinta žaliava, kuri vertinama ir mėgstama klientų.

   Akmens gaminiai labai plačiai naudojami eksterjeruose. Eksterjerai apima visus aplinkos tvarkymo ir dizaino darbus, architektūrinius bei landšafto sprendimus. Granito ir bazalto akmuo tinkami naudoti lauko sąlygomis. Šie akmenys atsparūs lauko sąlygoms, tokioms kaip sniegas, lietus, saulės kaitra ir turi didelį mechaninį atsparumą.

  Iš dirbtinių akmenų – kvarcų, Laminam plokštės taip pat tinkamos naudoti lauke, nes yra specialiai pritaikytos architektūriniams sprendimams, tokiems kaip ventiliuojami fasadai. Laminam kvarcas – itin didelio formato lengvos plokštės, turinčios plačią spalvų gamą.

Prekiaujame akmens plytelėmis, tinkamomis naudoti lauke, granito ir bazalto trinkelėmis, skalda ir kiemo dekoracijomis.

   Taip pat, gaminame visus eksterjero gaminius iš akmens – baseinų apdailas, ventiliuojamus fasadus, lauko palanges ir laiptus, terasų apdailas, kapų uždangas ir paminklus bei kitus gaminius iš natūralaus ir kvarco akmens.