Kapams

Dėl nuolatinio skubėjimo ir įtempto gyvenimo ritmo, dažnai kapų tvarkymui skiriama mažiau laiko. Išeitis paprasta – pasirinkti kapaviečių tvarkymą granito žaliavomis. Paminklai ir akmens uždangos kapams – tai ilgalaikis sprendimas, kuris padeda taupyti laiką skiriamą kapų tvarkymui, o  kapavietė visada atrodo tvarkingai.

Gaminame paminklus ir akmens uždangas kapams. Pagal individualius projektus iš natūralaus akmens – granito, gaminame įvairių modelių paminklus, uždangas, kapų tvoreles. Jau labai seniai granitas yra pati populiariausia žaliava paminklų, antkapių gamybai, o šiandien ji vis plačiau naudojama ir kapų uždengimui – uždangoms. Taip pat turime jau pagamintų, paruoštų pardavimui paminklų, tvorelių, vazų, žvakidžių bei galime pasiūlyti plyteles ir trinkeles kapų tvarkymui. Prekiaujame įvairios frakcijos dekoratyvine granito skalda.

Darome užrašus ant paminklų ir uždangų. Pagal pageidavimą užrašus ant paminklų smėliuojame naujausia smėliavimo įranga arba tvirtiname bronzines Caggiati firmos raides. 

Pilnas kapaviečių tvarkymas atliekamas tik Raseinių regione. Čia atliekame kapų betonavimo, trinkelių klojimo, akmens uždangų ir paminklų montavimo darbus.  Dėl kitų miestų kapų sutvarkymo, prašome kreiptis šiuo telefonu: +37068656518