Akmens stalviršiai

Natūralaus ir kvarco akmens stalviršiai – akmens stalviršis yra pats populiariausias sprendimas virtuvės ir salos stalviršiams.

   Virtuvės stalviršiams tinka naudoti natūralų granitą, kvarcitą ir dirbtinį akmenį – kvarcą.

Visi šie variantai yra lengvai prižiūrimi, atsparūs įbrėžimams, rūgštims, vandeniui ir karščiui. Todėl pasirinkus stalviršiui akmenį, nereikės vargti su jo priežiūra.

   Akmens stalviršiai yra ilgaamžiški ir suteikia interjerui gyvybės ir harmonijos.

  

Granito stalviršiai:

Granitas yra atsparus vandeniui, karščiui, nebijo rūgščių, taip pat yra atsparesnis mechaniniam poveikiui. Jį tai pat lengva prižiūrėti. Impregnavus granitinius stalviršius, dar labiau sumažinamas granito įgeriamumas. Tai nesudėtinga procedūra – svarbu gerai nuvalyti paviršių prieš impregnuojant ir pašalinti impregnanto perteklių po absorbcijos. Impregnuotą akmenį užtenka nuvalyti drėgna kempine ir nušluostyti sausa pašluoste. Granitinį stalviršį rekomenduojama impregnuoti kartą per 1-2 metus. Tai galite padaryti patys arba už papildomą mokestį patikėti šį darbą mūsų meistrams.

Gamtoje randama daug natūralaus granito atspalvių, todėl išsirinkti virtuvės baldų stalviršį bus paprasta net ir pačiam išrankiausiam klientui. Mūsų įmonė siūlo daugiau nei 60 atspalvių granito rūšių. Granitiniai stalviršiai virtuvei suteiks ne tik prabangos akcentą bet ir padės taupyti laiką. 

Virtuvėje be granito, taip pat tinka naudoti dirbtinis akmuo – kvarcas. Dirbame su Technistone, Silestone ir Laminam kvarco tiekėjais. Labai plati spalvinė gama tiek natūralaus akmens tiek kvarcų, leidžia akmenį plačiai naudoti kiekvieno interjero dekorui ir klientas gali išsirinkti sau tinkantį ir patinkantį variantą.

Akmeniniai stalviršiai ir jų kaina​

Akmens stalviršių kainos labai įvairios ir gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Akmeninių stalviršių kaina priklauso nuo pasirinkto akmens rūšies, akmens storio, apdirbimo būdo ir fantazijos. Kiekvienas projektas yra individualus ir yra skaičiuojamas atskirai. Stalviršių virtuvei kainos prasideda nuo 230 Eur už bėginį metrą.

Ilgametę patirtį turintys mūsų meistrai atlieka virtuvės ir vonios stalviršių matavimo ir montavimo darbus. Vykstame į vietą atlikti matavimo darbų, pagamintą stalviršį atvežame specialiu transportu į Jūsų namus ir sumontuojame. Jums tereikia išsirinkti norimą atspalvį ir apdirbimo būdą. Visa kita padaro mūsų meistrai. Akmeninių stalviršių montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje.