Kapų uždangos

Jau labai seniai granitas yra pati populiariausia žaliava paminklų, antkapių gamybai, o šiandien ji vis plačiau naudojama ir kapų uždengimui – uždangoms. Kapų dengimo tradicijos keitėsi bėgant metams. Granitinės uždangos vis dažniau keičia kapų dengimą skaldele, žeme ar plytelėmis. Toks dengimo būdas populiarėja dėl lengvos priežiūros, o intensyvėjant gyvenimo būdui kapų priežiūrai galime skirti mažiau laiko ir turėti tvarkingą kapą.

 

Siūlome platų, įvairaus storio (2, 3 ir 7 cm) granito spalvų asortimentą. Granito plokštės kaina labiausiai priklauso nuo pasirinkto akmens storio. Pagal individualius projektus iš natūralaus akmens – granito, gaminame įvairių modelių paminklus, uždangas, kapų tvoreles. Taip pat turime jau pagamintų, paruoštų pardavimui paminklų, tvorelių, vazų, gėlių merkimui, bei vazonų įdėjimui, žvakidžių. Paminklų kainos įvairios. Mūsų įmonė orientuojasi į visas klientų grupes, todėl galime pasiūlyti tiek ekonomiškų, tiek labai prabangių variantų. Paminklų kainos prasideda vos nuo 100 Eur už paminklą kapams. Tuo tarpu granitinės kapų tvorelės, kurios labai plačiai naudojamos kapo aprėminimui, kainuoja nuo 12 Eur už bėginį metrą. Visus mūsų gaminamus ir pagamintus paminklų ir antkapių pavyzdžius galite pamatyti mūsų bazėje Raseiniuose arba mūsų internetinio puslapio darbų galerijoje.

Antkapiai ir paminklai gaminami iš natūralaus granito. Jis tvirtas, atsparus mechaniniams ir aplinkos poveikiams, tinka naudoti lauko sąlygomis. Įmonė UAB Stonų granitas paminklų gamybą pradėjo vieni pirmųjų Lietuvoje, prieš 30 metų, todėl galime savo klientams pasiūlyti ne tik kokybę bet ir daug idėjų, kurios padės Jums kapų tvarkyme ir puošime.

Taip pat, galime pasiūlyti plyteles ir trinkeles kapų tvarkymui, bei turime didelį pasirinkimą įvairios frakcijos dekoratyvinės granito akmens skaldos. Skalda ir akmenukai kapams vis dar išlieka populiarus kapų tvarkymo metodas. Tik pas mus, sezono metu, rasite skaldos kapams geriausiomis kainomis visoje Vakarų ir vidurio Lietuvoje. Dekoratyvinė granito skalda tik 10 Eur už 50 kg maišą. Perkant didesnį kiekį tonomis, kaina gaunasi dar mažesnė.

Darome užrašus ant paminklų ir uždangų. Galimi keli raidžių variantai:

  • Graviruojamos raidės smėliasrove. Išsirenkate norimą šriftą, kompiuterine programa sumaketuojame ir išgraviruojame ant paminklo. Šiuo metodu galime išgraviruoti ne tik raides, skaičius, bet ir kryželius, įvairius ornamentus.
  • Tvirtinamos bronzinės Caggiati firmos raides. Tai italų gamintojo produkcija, pirmaujanti savo srityje Europos rinkoje, pasižyminti nepriekaištinga gaminių kokybe. Galima pasirinkti norimą šriftą ir simbolių aukštį, kryželio formą ir dydį. Taip pat, Caggiati firma siūlo ir kitus antkapių puošybos elementus.

UAB Stonų granitas savo veiklą pradėjo specializuodamiesi kapų tvarkymo ir paminklų bei antkapių gaminimo srityje, todėl per 30 darbo metų yra sukaupę didelę patirtį. Užsukę pas mus, visada gausite nemokamą specialistų konsultaciją ir patarimus!