Laiptų pakopos

UAB Stonų granitas gamina laiptų pakopas iš natūralaus ir kvarco akmens jau daugiau nei 30 metų. Ilgametė patirtis leidžia darbus atlikti kokybiškai ir tiksliai. Gaminame tiek vidaus, tiek lauko laiptus. Kiekvienus laiptus gaminame pagal individualų projektą. Apdailą galime pagaminti ne tik tiesiems laiptais, bet ir “L“ ar “U“ formos laiptams. Taip pat, atliekame laiptų apdailų montavimo darbus.

Natūralus akmuo – marmuras arba granitas yra puikus sprendimas laiptų apdailai, kuriant tiek klasikinį, tiek modernų interjerą. Tiap pat, populiarus pasirinkimas laiptų apdailai dirbtinis akmuo – kvarcas, kuris itin dažnai naudojamas komercinės paskirties patalpose dėl savo didelio atsparumo.

Lauko laiptų pakopos

Renkantis lauko laiptus, rekomenduojame naudoti granitą, kuris tinkamas naudoti lauko sąlygomis. Lauko laiptų pakopoms reikalinga apdailos medžiaga, kuri būtų ne tik graži bet ir saugi eksploatuoti bei nebūtų slidi. Tam naudojamas deginto paviršiaus akmens apdirbimas. Deginto granito paviršius būna šiurkštus ir leidžia saugiai naudoti granitą laiptų apdailai ir taip apdirbtas akmuo nebus slidus esant lietui ar sniegui.

Dažnai degintas granitas derinamas su poliruoto paviršiaus granitu. Laiptų pakopoms naudojant deginto paviršiaus žaliavą, priekinis kantas yra poliruojamas ir polaipčiams naudojamas poliruotas to paties akmens atspalvis. Taip sukuriama tarpusavyje deranti ir saugumo funkciją atliekanti laiptų apdaila.