Skalda

Prekiaujame įvairios frakcijos, skirtingų atspalvių dekoratyvine akmens skaldele. Akmens skaldos panaudojimas labai platus. Ji gali būti naudojama takų ir kelių užpylimui, aplinkos ir kapų tvarkymui. Taip pat, skalda plačiai naudojama sode, alpinariumams, gėlynams puošti bei medžių ir krūmų sodinimo vietos uždengimui. Tokia danga praleidžia orą ir vandenį į žemesnį dirvos sluoksnį, o tai naudinga dirvožemiui ir augalams. Ją galima naudoti kaip mulčą ir tiesiai į jį sodinti augalus.

Akmens skalda – populiari danga kapavietės uždengimui. Tai ekonomiškas ir Lietuvių mėgstamas kapų tvarkymo sprendimas. Dengiant kapavietę skaldele svarbu teisingai paruošti pagrindą skaldos dengimui ir pasirinkti tinkamą granito ar marmuro skaldą.
Galime pasiūlyti akmens skaldelę pigiausiomis kainomis visoje Vakarų Lietuvoje. Perkant didesnius kiekius tonomis, taikomis specialios, dar mažesnės kainos. Sezono metu, pas mus visada rasite populiariausių akmens atspalvių skaldelių: pilka Aguona, balta, kreminė, ruda ir raudona skalda. Vidutiniškai apskaičiuota, kad norint padengti apie 3 cm storio 1 kvadratinio metro plotą, reikalinga apie 60 – 65 kilogramų akmens skaldos kiekio.
Galime pristatyti akmens skaldą į Jūsų norimą vietą visoje Lietuvoje.