Židinių apdaila

Židinys – neatskiriama kiekvienų namų detalė, kuri ne tik šildo, bet ir suteikia interjerui išskirtinio jaukumo. Dažnai židinys tampa pagrindiniu arba netgi vieninteliu šilumos šaltiniu namuose. Tačiau židinio liepsna ne tik sušildo šaltais vakarais – ji labai ramina, kviesdama visą šeimą leisti vakarus kartu šiltoje ir jaukioje židinio šviesoje.

Kiekvienam židiniui reikalinga apdaila. Parinkus tinkamą židinio apdailą, židinys tampa pagrindiniu namų interjero akcentu, prie kurio norisi leisti vakarus su šeima ar draugais.

Židinio apdaila iš natūralaus akmens

Mūsų įmonė siūlo rinktis židinio apdailas iš natūralaus akmens. Plačiausiai židinio apdailoms naudojamas marmuro ir travertino akmuo, kurie yra atsparūs aukštai temperatūrai, ilgaamžiški, turi plačią spalvų ir raštų paletę. Travertino išskirtinumas – jo korėtumas. Todėl kiekviena židinio apdaila bus individuali ir išskirtinė, deranti prie interjero. Kai kuriais atvejais židinio apdailoms naudojamas granitas ir onikso akmuo.

Židinio apdaila iš natūralaus akmens nereikalauja jokios specialios priežiūros, ją lengva ir saugu prižiūrėti.

Apdailoje gali vyrauti tik natūralus akmuo arba jis gali būti derinamas su kitomis interjero apdailos medžiagomis: medžiu, metalu ar kitomis.

Apdaila pagal individualų užsakymą

Kiekvieną židinio apdailą gaminame pagal individualų užsakymą su pasirinktu akmeniu, spalva ir apdirbimo būdu. Mūsų meistrai atlieka židinio apdailų matavimo ir montavimo darbus. Ilgametė darbo patirtis leidžia atlikti darbus kokybiškai ir greitai. Taip pat, mūsų meistrai Jums patars ne tik renkantis spalvas bet ir padės įgyvendinti originalius ir unikalius Jūsų židinio apdailos projektus. Visas mūsų gamintas židinio apdailas iš akmens kviečiame pamatyti mūsų židinio apdailų darbų galerijoje, kurioje galėsite ne tik apžiūrėti mūsų darbus bet ir pasisemti idėjų.

Židinio apdailos kaina labai priklauso nuo pasirinkto akmens, jo rūšies, apdirbimo variantų ir akmens storio. Kiekvienas židinio apdailos projektas yra individualus ir gali būti išpildytas skirtingais variantais, todėl visada siūlome savo matavimo paslaugas, kad teisingai įvertinti židinio matmenis ir aptarti visas technines galimybes. Taip pat, užsukę į mūsų sandėlius visada gausite nemokamą konsultaciją židinio apdailų klausimais, profesionalūs specialistai Jums patars ir padės priimti teisingus sprendimus.